• Черен чувал за грозде

Здрав черен чувал за грозде. Размери 60 см. на 90 см. 

Черен чувал за грозде

  • Код на продукта: chuvalzagrozde
  • Наличност: В наличност
  • 2.00 лв.


Тагове: чувал, чувал за грозде